روش های حفظ و نگهداری از کفپوش های پارکت

زمانی که برای زیبایی بیشتر منزلتان از کفپوش پارکت استفاده می کنید باید در حفظ و نگهداری آن هم کوشا باشید که مهمترین آن رعایت نکاتی در حفظ نظافت و تمیزی روزانه پارکت می باشد که هیچ گونه لکه و آلودگی برای طولانی مدت جذب آن نگردد که بعدها مجبور شویم با کلی زحمت و سختی پارکت را تمیز نماییم. ابتدا این نکات را که در زیر به آنها اشاره می شود رعایت نمایید و سپس محلولی فوق العاده را جهت پاک کردن و براق نمودن کفپوش های پارکت بهتون معرفی می نماییم.

  • رطوبت و یا آب به پارکت آسیب می رساند, پس بلافاصله اگر آب و یا هر مایع دیگری بر روی پارکت ریخت آن را تمیز نمایید و هر گز اجازه ندهید بر روی پارکت باقی بماند.
  • در قسمت هایی از منزل که در معرض رطوبت و گرمای بسیاری قرار دارد از کفپوش پارکت استفاده ننمایید . حتما از کفپوش هایی که مناسب آن مکان ها هستند استفاده شود.
  • نور خورشید می تواند درخشش کف پارکت را به مرور زمان از بین ببرد حتما سعی کنید از یک جنس پرده مناسب برای این مکان ها استفاده نمایید تا نور خورشید کمتری حداقل بر کف پارکت بتابد.
  • همیشه کف پارکت را نظافت نمایید به هیچ وجه اجازه ندهید گرد و غبار و لکه ها بر روی پارکت باقی بمانند.
  • جهت تمیز نمودن پارکت از دستمال های دارای جذب و یا تی های نخی الیاف دار نانو استفاده نمایید.
  • از صابون و دیگر مواد تمیز کننده زمانی که می خواهید پارکت را تمیز کنید، دوری کنید، آن ها می توانند پارکت را خراب کنند.

تمیز و براق کردن پارکت با تی های نخی الیاف دار

حال اگر می خواهید هر روز پارکتی تمیز و براق داشته باشید پیشنهاد ما به شما استفاده از محلول پاک کننده و براق کننده انواع پارکت نانوزیت می باشد.

پاک کننده و براق کننده انواع پارکت آنتی باکتری نانوزیت

از این محصول می توانید جهت تمیز و براق نمودن و محافظت انواع پارکت های چوبی , لمینت های چوبی , روکش های کابینت استفاده نمایید. این محصول بهترین محافظ پارکت در برابر جذب رطوبت می باشد.
نحوه اجرای صحیح:
قبل از هر بار مصرف  محصول را به مدت 1 الی 2 دقیقه تکان دهید تا ذرات نانو داخل محصول فعال گردند . سپس مقداری از مواد را روی سطوح مورد نظر اعمال کنید یا به صورت افشانه روی سطوح مورد نظر اسپری کنید . سپس به مدت 2 الی  3 دقیق صبر کنید .و با یک  دستمال دارای جذب  و یا تی های نخی الیاف دار نانو  که مواد را در خود نگاه می دارند شروع به تمیز کردن نمایید
هر لیتر این ماده را برای متراژ حدود  25 متر مربع پارکت کافی است .
توجه داشته باشید ، با توجه به مواد نانو به کار برده شده  در ترکیبات موجود در این محصول توصیه می گردد  بعد از باز شدن درب پلمپ  در طول مدت یک سال استفاده گردد . این محصول فاسد نمی شود.