درباره ما

 به نام یکتای بی‌همتا ...

دوست خوب و همراه گرامی  .. سلام

آیا می دانی فلسفه به وجود آمدن مان  چیست؟

چگونه می خواهیم در این جهان هستی در زندگی پیرامون خود تاثیر گذار باشیم؟
همیشه  بودند افرادی که در این جهان هستی از دانش و مهارت خود برای رشد و تعالی  مخلوقات این جهان استفاده کردند و نام نیکشان در تاریخ ماندگار نموده‌اند  .دکتر حسابی‌ها و میرزا خانی‌ها، ستاری‌ها و بهشتی‌ها، شجریان‌ها و  بسطامی‌ها، دایی‌ها و پروین‌ها از این افراد کم نیستند و نبودند و نخواهند  بود.  

قطعاً  هر یک ما از برای مأموریت و رسالتی خاص در این جهان پهناور قدم نهاده‌ایم و  باید بدانیم که می‌توانیم در جامعه خویش تأثیرگذار باشیم.  فرقی ندارد  چگونه باشد، حتی می‌توانیم با یک آموزش ساده  این کار را شروع کنیم  و مسیر  زندگی دیگران را به سمت و سویی هدایت نماییم  که باعث شادی و موفقیتشان  گردد. ما وظیفه داریم بهترین خودمان باشیم ، این فلسفه وجودی ما جوان های مستعد و توانمند بوده است، که برای آبادانی و  منفعت این سرزمین از هر گونه تلاش و کوششی دریغ ننماییم و برای تعالی و  افتخار ایران و ایرانی تا مرز جان بکوشیم.

           

می خواهم برایتان از نام و انتخاب نام نانوزیت و معنای آن بگویم ؟

نانوزیت مشتمل بر دو کلمه می باشد (نانو ) و (زیت) می باشد.

نانو : یک پیشوند علمی است که به معنی یک میلیاردم (مقیاس کوچک) ابعادی است، کهدر آن اتم‌ها باهم ترکیب‌شده و مولکول‌ها روی‌هم اثر متقابل دارند.  دراین قلمرو، اتم‌ها و ذرات رفتاری غیرمتعارف را از خود به نمایش می‌گذارند و  قابلیت‌های  ویژه  ای  در خواص  مواد  ایجاد  می‌کنند.

زیت : در لغت برگرفته از کلمه مقدس و آسمانی زیتون است، زادگاه زیتون درمدیترانه بوده است  ، محصولی بی‌نظیر که هزاران هزار خاصیت دارد و از آن درگذشته دور و تا به امروز بی‌شمار روایت‌ها شنیده‌ایم. درگذشته دور از روغن‌ زیتون برای سوزاندن و روشنایی استفاده می‌نمودند، در برخی از سرزمین‌های دور برای تسکین درد و نیش حشراتی مثل عقرب و زنبور استفاده می‌شد، رفته‌رفته تأثیرات بل قوه زیتون در بلاد مختلف کشف شد و تأثیر و استفاده این  دانه روغنی گسترده‌تر شد به‌نحوی‌که از آن با خاصیت‌های فراوانی که دارد ، در علوم مختلف استفاده‌های فراوانی از آن می‌گردد.

چرا نانوزیت؟

نانوزیت از هم‌افزایی و هم‌فکری جمعی از جوانان نخبه این مرزوبوم ساخته‌شده  است,  که بی‌ادعا در کنار هم و با استفاده از توانمندی‌های یکدیگر، دست در  دست  هم گذاشته‌اند تا من‌ها را به ما شدن‌ها تبدیل کنند.ما نانوزیت را با  تکیه‌بر دانشی که آموخته‌ایم و تجربه بزرگانمان و آنچه در تاریخ این جهان   می‌تواند برای هر ایرانی ارزش داشته باشد، تبدیل به محصولی با کاربرد‌های   فراوان نموده‌ایم تا به فعل بودن‌ها تبدیل شویم. تا  شما بتوانید، با  استفاده از این خدمات ، تأثیر علم و فنّاوری را در زندگی  و محیط پیرامون  خود با تمام وجودتان لمس کنید. نانوزیت با ساخت محصولات  ارزشمند سعی دارد  تا در زمان و وقت شما صرفه‌جویی نماید. برای ما نیاز و  خواسته شما مهم است  تا بتوانیم محصولاتی با ویژگی‌های خاص تولید نماییم که  پاسخ گوی نیاز شما  باشند و همچنین باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های زندگی‌تان  گردد.
ماموریت ما در نانوزیت:
بهره گیری از فن آوری روز دنیا و تولید محصولی ارزشمند و دانش محور و کاربردی  است. ایجاد یک بستر شفاف و سالم برای کسب و کار های خانگی در ارائه محصولات و گسترش فرهنگ استفاده از کالای با کیفیت ایرانی می باشد.
ارزش های ما در نانوزیت چیست ؟
اولین و بزرگترین ارزش ما, شما هستید.
هر  شخصی که مصرف‌کننده محصولات نانوزیت برای منزل, کار, حرفه و یا صنعت  خودمی‌باشد برای ما ارزشمند است و همچنین کسانی که در توسعه این محصول  ارزشمند تلاش می‌نمایند برای ما ارزشمند هستند, به دور از هر زبان، قومیت و  ملیت و   دینی که دارند.

مشتری محوری
مشتری‌محوری  برای ما، تنها به معنای حق تقدم مشتری یا کلیشه «همیشه حق با  مشتری‌است»  نیست؛ بلکه به معنی «همراه مشتری بودن» است. ما کنار مشتری  هستیم، نه در  مقابل آنها و تنها به فکر سود و زیان خود نیستیم.

شفافیت
ما  همه چیز را، همان‌طور که هست به اطلاع مخاطبان می‌رسانیم. بدون در نظر  گرفتن اینکه چه چیزی به نفع یا ضررمان است، اطلاعات لازم را در اختیار آنها  می‌گذاریم تا بتوانند در تمام فرآیند خرید، بهترین انتخاب و تجربه را  داشته باشند.

مسئولیت پذیری
ما  مسئولیت قول‌ها و وظایفمان را ‌می‌پذیریم و این فرهنگ را در درون و بیرون  سازمان پیاده سازی خواهیم کرد. ما همه‌ی تلاشمان را می‌کنیم، اما در صورت  بروز خطا هم مسئولیت پیامد اقداماتمان را می‌پذیریم و هم نهایت تلاش خود را  برای جلب اعتماد مشتریان به کار می‌گیریم.

چابکی
سرعت،  یکی از ویژگی اصلی در تجارت الکترونیک است و پیش فرض ما در تمام خدمات و  فرایندهاست. ما باور داریم که این ویژگی باید در تمام فعالیت‌های یک  کسب‌وکار اینترنتی دیده شود؛ از شکل ارائه خدمات گرفته تا روش‌های حل  مساله.

نوآوری
همواره  در ارائه خدمات و تولید محصولات جدید پیشرو هستیم. هدف ما فقط تولید نیست،  هدف تولید محصولی است که نیاز و خواسته شما را به بهترین و بالاترین کیفیت  ممکن در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم نماید.

رویکرد محصولات نانوزیت در پایداری و حفظ محیط زیست چیست؟

مأموریت ما تولید محصولات ارزشمند برگرفته از فنّاوری روز دنیا و فن‌آوری هایجدید که حافظ محیط‌زیست هستند,می‌باشد. به‌طور مثال: استفاده از پلاستیک کمتر  و استفاده از ظروفی که بارها قابل‌استفاده باشند. طراحی محصولات برپایه جلوگیری از مصرف بی‌رویه آب می‌باشد و در بخش محصولات صنعتی و چسب‌هاکیفیت بالای محصولات به‌گونه‌ای است که از مصرف بیش از نیاز محصول جلوگیریشده است و کمترین میزان از محصول کیفیت و کارایی بالایی همراه داشته باشد.

همچنین  محصولات بخش خانگی باهدف صرفه‌جویی در مصرف آب به همراه بیشترین میزانکیفیت پاک‌کنندگی تولیدشده‌اند. در طراحی محصولات خانگی بسیاری از ویژگی‌ها منحصر افرادی خاص مثل افرادی که مشکل تنفسی دارند و یا مشکل پوستی دارند,طراحی‌شده است و تمام تلاش ما بر این است که کالایی که شما مصرف می‌کنیدهمان کالایی باشد که ما مصرف می‌کنیم. سلامت – ایمن – کارا

رویکرد محصولات نانوزیت در راستای مسئولیت اجتماعی؟

ما  معتقدیم که باید امکانی فراهم شود تا به‌سادگی یک خرید، به توانیمبه یکدیگر کمک نماییم. بدین‌جهت برای ما مهم است که در هر بخشی از خدماتخود مردمان و کودکان سرزمینمان را فراموش نکنیم و در روزهای سخت و دشواریاری بخش آن‌ها باشیم و شما هم در این کار خیر با ما شریک هستید. شمامی‌توانید کالاهای موردنیاز برای موسسه‌های نیکوکاری و سازمان‌هایمردم‌نهاد دلخواهتان را ببینید و هراندازه که می‌خواهید در انجام کار نیکسهیم شوید. با مهر نانوزیت، لبخند در انتظار توست.