درباره ما

 به نام یکتای بی‌همتا ...

در این وب سایت تخصصی، شما با محصولاتی با نام تجاری NANOZIT آشنا می شوید ، این محصولات  در دسته بندی های مختلفی مانند : انواع  پاک کننده ، آبگریز کننده ، محافظت کننده ، ترمیم کننده ، تقویت کننده ، ضد آب کننده ، عایق ، لکه بر و بوگیر به شما مشتریان گرامی عرضه می گردد . این محصولات در صنایع گوناگون با کاربری های خانگی ، ساختمانی و صنعتی تعریف شده اند و با توجه به نوع جنس و متریال های مختلف قابل استفاده می باشند.

سابقه فعالیت ما به سال 1388 باز می گردد ، که در بخش داستان نانوزیت به طور مفصل به آن اشاره شده است . زمانی که تصمیم گرفتیم این خدمت را به مشتریان خود عرضه کنیم  سه اصل مهم را مبنای کار و فعالیت خود قرار دادیم: صداقت در گفتار ، شفافیت در  رفتار و تفکرات خلاقانه.  

هدف ما ساخت و تولید محصولاتی است  که دردسر ها  و نگرانی های شما را مرتفع سازد.در اصل ، ما مشتقانه به دنبال تحقق ای کاش های شما هستیم  تا با هزینه ای کمتر به آنچه که نیاز دارید ، دست پیدا کنید.  

علی رقم تمامی مشکلات در تامین مواد اولیه و  تحریم های داخلی و خارجی  و فراز و فرود های کسب و کار در طی این سالها  ، سعی بر آن داشتیم ، تا  در کیفیت محصولات مان هیچ خللی وارد نشود و ما این را مدیون سلایق  شما مشتریان فهیم خود هستیم.  

برای ما یک رسالت و یک راه  تعریف شده ، محصولی عرضه کنیم که مشتری های ما معنی صداقت و کیفیت را باور کنند تا با دعای خیر ایشان برکت را در کسب و کارمان جاری نمایند.

با این تفکر چشم انداز ما برای همگان مشخص و ملموس  است ، ما هستیم تا واژه ی بودن را به شدن تبدیل نماییم و از منابع طبیعی و محیط زیست خود محافظت نماییم.حافظ سرمایه های ملی و نعمت هایی باشیم که در اختیارمان قرار داده شده است.

قطعاً  هر یک از ما برای مأموریت و رسالتی خاص در این جهان پهناور قدم نهاده‌ایم و  باید بدانیم که می‌توانیم در جامعه خویش تأثیرگذار باشیم.  ما وظیفه داریم بهترین خودمان باشیم ، این فلسفه وجودی ما جوان های مستعد و توانمند  است، که برای آبادانی و  منفعت این سرزمین از هر گونه تلاش و کوششی دریغ ننماییم و برای تعالی و  افتخار ایران و ایرانی تا مرز جان بکوشیم.