آیا موتور خودرو نیاز به شستشو دارد؟

اولین سوالی که در مورد شستشوی موتور خودرو به ذهنمان می آید این است که, آیا شستشوی موتور خودرو واقعا امری واجب و ضروری می باشد؟؟؟ در پاسخ به این سوال باید گفت اگر با شستشوی موتور خودرو به قطعات حساس و الکترونیکی آسیبی وارد گردد و حتی شستشو باعث تشکیل رسوب بیشتر در آن منطقه گردد, پس شستشوی موتور با این تفاسیر رد شده است, اما آیا این کل واقعیت است یعنی باید اجازه دهیم به مرور زمان گرد و غبار و چربی بر روی موتور باقی بماند و حتی رسوبات تشکیل شده را به حال خود رها کنیم و هیچ اهمیتی به این موضوع ندهیم !! در توضیح این مساله باید قاطعانه بگوییم خیر ...
موتور خودرو قلب خودروی شما است و باید هر از گاهی اقدام به شستشوی موتور خودرویتان نمایید.تصویر قبل و بعد شستشو و نظافت سطح موتور خودروتاثیرات مثبت شستشوی صحیح موتور ماشین

در شستشوی موتور خودرو تنها یک چیز مهم است و آن انتخاب بهترین و درست ترین روش جهت شستشو می باشد.  تجمع گرد و غبار و روغن روی سطح موتور باعث افزایش دمای موتور و طولانی شدن زمان خنک شدن موتور خودرو می شود که با شستشوی صحیح می توانیم تاثیر بسزایی در تعدیل دمای سیستم موتور بزاریم.شستشوی موتور خودرو تاثیر مثبتی هم در بهبود عملکرد خودرو و تسهیل روغن رسانی نیز دارد و بدون هیچ گونه ریپ زدن می توانید از رانندگی تان لذت ببرید و حتما قبل از سفرهای طولانی به این موضوع دقت نمایید که موتور خودرویتان تمیز و عاری از هر گونه آلوگی و چربی و رسوب باشد. جهت شستشو حتما یک روز گرم و آفتابی اقدام به این کار نمایید.

راهکار ویژه شستشوی موتور خودرو

در روش راهکار ویژه چیزی که شما را شگفت زده خواهد کرد و از هر گونه سختی مراحل شستشوی موتور رها می کند و براحتی خودتان می توانید بدون حضور یک فرد فنی اینکار را در زمانی کوتاه انجام دهید این است که دیگر نیازی ندارید قطعات الکتریکی و پلاستیکی موتور خودرو را قبل از شستشو بپوشانید و یا حتی بعضی قسمت ها را جدا نمایید و نگران آسیب رسیدن به قسمت های حساس موتور باشید. 

با پیشرفت تکنولوژی نانو محصولی بر پایه علم نانو ذرات طراحی و تولید شده است به نام موتور شوی نانوزیت که براحتی می توانید به کیفیت بالای این محصول اعتماد نمایید و با خیالی آسوده استفاده نمایید. علاوه بر  قدرت پاک کنندگی بالای این محصول, از آنجایی که در ساخت و طراحی این محصول از نانو ذرات استفاده گردیده است از قطعات داخلی خودرو هم محافظت می کند و همچنین به سیستم الکتریکی موتور آسیبی وارد نمی کند.که دلیل اصلی آن این می باشد که موتور شوی مایع نانوزیت غیر اسیدی  می باشد و حتی از فرسودگی شلنگ ها و قطعات لاستیکی خودرو  نیز هم جلوگیری می نماید.
 در روش استفاده از این محصول تنها کافی است بعد از خنک شدن کامل موتور , محلول موتور شور را تکان دهید و بر روی محل مورد نظر اسپری نمایید و بعد از اینکه تمام سطح کامل پوشش داده شد کمی صبر کنید و سپس با دستمال و یا آب محل مورد نظر تمیز نمایید.

شستشو و تمیز نمودن سطح موتور خودرو با استفاده از محلول موتور شوی