چرا نانوزیت؟

چرا نانوزیت؟


نانوزیت  از هم‌افزایی و هم‌فکری جمعی از جوانان نخبه این مرز و بوم ساخته‌شده است ,  که بی‌ادعا در کنار هم و با استفاده از توانمندی‌های یکدیگر ، دست در  دست   هم گذاشته‌اند تا من‌ها را به ما شدن‌ها تبدیل کنند.ما نانوزیت را با   تکیه‌بر دانشی که آموخته‌ایم و تجربه بزرگانمان و آنچه در تاریخ این جهان  می‌تواند برای هر ایرانی ارزش داشته باشد، تبدیل به محصولی با کاربرد‌های  فراوان نموده‌ایم تا به فعل بودن‌ها تبدیل شویم. تا شما بتوانید ، با  استفاده از این خدمات ، تأثیر علم و فنّاوری را در زندگی  و محیط پیرامون   خود با تمام وجودتان لمس کنید. نانوزیت با ساخت محصولات ارزشمند سعی دارد   تا در زمان و وقت شما صرفه‌جویی نماید. برای ما نیاز و  خواسته شما مهم  است  تا بتوانیم محصولاتی با ویژگی‌های خاص تولید نماییم که  پاسخ گوی نیاز  شما  باشند و همچنین باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های زندگی‌تان  گردد.
ماموریت ما در نانوزیت:
بهره  گیری از فن آوری روز دنیا و تولید محصولی ارزشمند و دانش محور و کاربردی   است. ایجاد یک بستر شفاف و سالم برای کسب و کارهای خانگی در ارائه محصولات  و گسترش فرهنگ استفاده از کالای با کیفیت ایرانی می باشد.
ارزش های ما در نانوزیت چیست ؟
اولین و بزرگترین ارزش ما, شما هستید.
هر   شخصی که مصرف‌کننده محصولات نانوزیت برای منزل , کار , حرفه و یا صنعت   خود می‌باشد برای ما ارزشمند است و همچنین کسانی که در توسعه این محصول   ارزشمند تلاش می‌نمایند برای ما ارزشمند هستند , به دور از هر زبان ،  قومیت و  ملیت و دینی که دارند.

مشتری محوری
مشتری‌  محوری  برای ما ، تنها به معنای حق تقدم مشتری یا کلیشه «همیشه حق با   مشتری‌ است»  نیست؛ بلکه به معنی «همراه مشتری بودن» است. ما کنار مشتری   هستیم، نه در  مقابل آنها و تنها به فکر سود و زیان خود نیستیم.

شفافیت
ما   همه چیز را ، همان‌طور که هست به اطلاع مخاطبان می‌رسانیم. بدون در نظر   گرفتن اینکه چه چیزی به نفع یا ضررمان است ، اطلاعات لازم را در اختیار  آنها می‌گذاریم تا بتوانند در تمام فرآیند خرید ، بهترین انتخاب و تجربه را  داشته باشند.

مسئولیت پذیری
ما   مسئولیت قول‌ها و وظایفمان را ‌می‌پذیریم و این فرهنگ را در درون و بیرون  سازمان پیاده سازی خواهیم کرد. ما همه‌ی تلاشمان را می‌کنیم ، اما در صورت  بروز خطا هم مسئولیت پیامد اقداماتمان را می‌پذیریم و هم نهایت تلاش خود  را  برای جلب اعتماد مشتریان به کار می‌گیریم.

چابکی
سرعت  ، یکی از ویژگی اصلی در تجارت الکترونیک است و پیش فرض ما در تمام خدمات و   فرایندهاست. ما باور داریم که این ویژگی باید در تمام فعالیت‌های یک کسب‌  و کار اینترنتی دیده شود؛ از شکل ارائه خدمات گرفته تا روش‌های حل مساله.

نوآوری
همواره  در ارائه خدمات و تولید محصولات جدید پیشرو هستیم.هدف ما فقط تولید نیست ،  هدف تولید محصولی است که نیاز و خواسته شما را به بهترین و بالاترین کیفیت  ممکن در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم نماید.

رویکرد محصولات نانوزیت در پایداری و حفظ محیط زیست چیست؟

مأموریت  ما تولید محصولات ارزشمند برگرفته از فنّاوری روز دنیا و فن‌آوری های جدید  که حافظ محیط‌زیست هستند , می‌باشد. به‌طور مثال: استفاده از پلاستیک کمتر   و استفاده از ظروفی که بارها قابل‌استفاده باشند. طراحی محصولات برپایه  جلوگیری از مصرف بی‌رویه آب می‌باشد و در بخش محصولات صنعتی و چسب‌ها کیفیت  بالای محصولات به‌گونه‌ای است که از مصرف بیش از نیاز محصول جلوگیری شده  است و کمترین میزان از محصول کیفیت و کارایی بالایی همراه داشته باشد. 

همچنین  محصولات بخش خانگی باهدف صرفه‌جویی در مصرف آب به همراه بیشترین میزان  کیفیت پاک‌کنندگی تولیدشده‌اند. در طراحی محصولات خانگی بسیاری از ویژگی‌ها  منحصر افرادی خاص مثل افرادی که مشکل تنفسی دارند و یا مشکل پوستی دارند ,  طراحی‌شده است و تمام تلاش ما بر این است که کالایی که شما مصرف می‌کنید  همان کالایی باشد که ما مصرف می‌کنیم. سلامت – ایمن – کارا

رویکرد محصولات نانوزیت در راستای مسئولیت اجتماعی؟

ما  معتقدیم که باید امکانی فراهم شود تا به‌سادگی یک خرید ، به توانیم به  یکدیگر کمک نماییم. بدین‌جهت برای ما مهم است که در هر بخشی از خدمات خود  مردمان و کودکان سرزمینمان را فراموش نکنیم و در روزهای سخت و دشوار یاری  بخش آن‌ها باشیم و شما هم در این کار خیر با ما شریک هستید. شما می‌توانید  کالاهای موردنیاز برای موسسه‌های نیکوکاری و سازمان‌های مردم‌ نهاد  دلخواهتان را از این سایت تهیه و هراندازه که می‌خواهید در انجام کار نیک  سهیم شوید. 

با مهر نانوزیت، لبخند در انتظار توست.