مهر نانوزیت

رویکرد محصولات نانوزیت در پایداری و حفظ محیط زیست چیست ؟

ماموریت ما با تولید محصولاتی ارزشمند ، برگرفته از تکنولوژی روز و فن آوری های جدید است . ما می کوشیم تا محصولاتی را تولید نماییم که قابلیت و برگشت پذیری بهتری نسبت به محصولات مشابه خود داشته و برای محافظت از محیط زیست مان صرفه جویی در مصرف آب جزو الویت ها و اهداف بلند مدت ما می باشد  . استفاده از پلاستیک کمتر ، استفاده از ظروفی که بتوان از آن ها مجددا استفاده نمود و قابل بازیافت باشند . برای جلوگیری در مصرف پلاستیک های دسته دار ، نانوزیت ساک های پارچه ای را طراحی نموده که هنگام خرید به عنوان هدیه  به مشتریان خود تقدیم می نماید . 

محصولات نانوزیت به‌گونه‌ای طراحی می‌شوند که باعث کاهش مصرف آب شوند  . عمدتاً  محصولات نانوزیت به‌صورت کنسانتره تولید و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. در بخش محصولات صنعتی و چسب‌ها باید به‌قدری کیفیت بالا باشد تا از  مصرف بیشتر چسب جلوگیری شود و با کمترین میزان کارایی لازم را همراه داشته  باشد. در بخش محصولات خانگی ما با کمترین میزان مصرف آب، بیشترین میزان پاکیزگی را در زمان مصرف داشته باشیم. در طراحی محصولات خانگی بسیاری از ویژگی‌ها منحصر طراحی‌شده است. برای افرادی که مشکل تنفسی دارند و یا مشکل  پوستی دارند محصولات ویژه‌ای را در سبد محصولات خود قرار داه ایم  . و تمام تلاش ما این است که کالای که شما مصرف می‌کنید ضامن سلامتی بوده و از سرمایه‌های مادی شما به‌صورت غیرمستقیم محافظت نماید.

رویکرد محصولات نانوزیت در خصوص مسئولیت اجتماعی ؟

ما معتقدیم که باید امکانی فراهم شود تا به سادگی یک خرید ، به توان به دیگران کمک کنیم . برای ما مهم است که در هر بخشی از خدمات خود مردمان و کودکان سرزمین مان را بهرمند باشند و در روزهای سخت و دشوار یاری بخش آن ها باشیم ، شما نیز در کار خیر با ما شریک هستید. شما می‌توانید کالاهای مورد نیاز برای موسسه‌های نیکوکاری و سازمان‌های مردم نهاد دلخواه‌تان را ببینید و هر اندازه که می‌خواهید در انجام کار نیک سهیم شوید. 

مهر نانوزیت،حامی کودکان کار ، کودکان سرطانی ، و مادران توانمندی ایست که برای سعادت و سربلندی فرزندانشان از خودشان گذر کرده اند .