آموزش استفاده محلول شستشوی فرش و مبلمان نانو

یکی از راه های سریع جهت تمیز نمودن فرش ها و مبلمان در زمان هایی که وقت و فرصت محدودی دارید  مثل ایام خانه تکانی و از طرفی هم نگران این هستید که در این فرصت باید شرکت خدماتی مناسب جهت شستشوی فرش ها را پیدا کنید و تازه اینکه مطمئن هم باشید که واقعا خدمات درست ارائه میدهند و فرش ها کاملا تمیز و بدون هیچ گونه آسیبی به شما تحویل دهند , استفاده از شامپو فرش ها می باشد اما نه هر شامپو فرشی که بعد از استفاده از آن بخواهید نگران این باشید که به بافت فرش و پارچه مبلتان آسیب برساند... پس راه حل مناسب و گزینه صحیح کدام است ؟؟؟
 نانو محلول شستشوی فرش و مبلمان نانوزیت :

نانوزیت فرش و مبلمان بر مبنای این نگرش با فرمولی ویژه تولید شده تا لکه ها و کثیفی ها را که ممکن است روی سطوحی مانند فرش ، موکت ، مبلمان و پارچه به وجود آمده  را به راحتی از بین ببرد . محصــــولی که در اختیار شما قرار گرفته دوستدار محیط زیست می باشد  و هیچ یک از مضرات مواد شیمیایی را به  همراه ندارد .با این وجود در حین استفاده از دستکش استفاده نمایید . و بعد از اتمام کار دستهای خود را به خوبی شستشو دهید . در فن آوری این محصول از گیاه لاوندر استفاده شده است . لذا عطر بسیار دل انگیزی بر خلاف شوینده های رایج دارد .با استفاده از این محصول می توانید با خیال راحت فرش ها و مبلمانتان را خودتان در منزل تمییز نمایید و دیگر نیازی نیست صبر کنید لکه ها و کثیفی ها روی هم تلمبار شوند تا فرصت این پیش بیاید که فرش ها را به قالیشویی بفرستید. از طرفی در مصرف آب هم صرفه جویی می شود

جهت تمیز نمودن انواع پارکت میتوانید

آموزش تمیز نمودن انواع پارکت با مواد نانو را مطالعه نمایید.


نحوه صحیح مصرف شستشوی فرش و مبلمان نانوزیت:
نانوزیت فرش و مبلمان  حاوی ترکیبات پاک کننده ای قوی است لذا کافی است محتویات داخل ظرف را تکان دهید . سپس مایع را بروی سطح مورد نظر اسپری نمایید . و با یک اسفنج و یا پارچه نمدار سطح را پاک نمایید  . در صورتی که لکه ها قدیمی و سرسخت  هستند پس از اسپری کردن چند دقیقه ای صبر کنید (2 الی 4 دقیقه ) .
با توجه به غلظت بالای این محصول می توانید مقداری از این محصول را با 5 برابر حجم برداشت شده با آب رقیق کرده و سطوح مورد نظر خود را پاک نمایید . در این روش بهتر است پس از اعمال پاک شدن عمل شستشو (آب کشی در ماشین های لباسشویی ) را انجام دهید .
درصورتی که از نوع پارچه و یا الیاف مورد نظر منسوجات اطلاعاتی ندارید . بهتر است روی قسمت نامشهود آزمایش شود . تا از بروز آسیب احتمالی جلوگیری شود . توصیه میشود برای پاک کردن مبلمان و فرش محصول را رقیق نمایید و بر اساس میزان آلودگی و یا میزان چربی به نسبت از آن استفاده نمایید . بر روی بافت های حساس مثل ابریشم و یا پشم طبق راهنمای  شستشو روی لیبل عمل نمایید

جهت خرید محصول شامپو و لکه بر فرش و مبلمان نانوزیت کلیک نمایید.

جهت مشاهده فیلم نحوه صحیح مصرف شامپو و لکه بر فرش و مبلمان نانوزیت کلیک نمایید.

همچنین میتوانید جهت از بین بردن انواع لکه ها (چربی,خوراکی ها,سس ها و ...) و آلودگی های ناشی از رفت و آمد و براق و تمیز نمودن انواع پارکت های چوبی , لمنیت های چوبی , روکش های کابینت از محصول واکس تمیز کننده انواع پارکت نانوزیت استفاده نمایید.

نانو محلول شستشوی فرش و مبلمان نانوزیت 1 لیتری

نانو محلول شستشوی فرش و مبلمان نانوزیت 5 لیتری

نانو محلول شستشوی فرش و مبلمان نانوزیت 20 لیتری