اسپری بوگیر کفش و پا نانوزیت


اسپری بوگیر پا وبوگیر کفش نانو یک محصول علمی ساخته شده با مواد نانو که از بین برنده صد درصد بود بد پا و کفش میباشد تنها با یک بار استفاده از این محصول از شر بوی بد کفش پا خلاص شوید

از {{model.count}}
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

 اسپری بوگیر پا و کفش نانوزیت عرق گیر,ضد باکتری و قارچ

محصولی که در اختیار شما است بر پایه نانو تکنولوژی با استفاده از نانو ذرات نقره تولید گردیده است. وقتی مدتی پای شما در کفش می ماند ، شروع به تعریق می نماید , این مورد بخصوص در فصل تابستان تشدید می گردد و شرایط را برای رشد و فعال شدن باکتری ها و قارچ ها فراهم می سازد. در نتیجه این فعالیت باکتری ها باعث بروز  بوی بد و نامطبوع پا می گردد.  تحقیقات و پژوهش ها نشان داده که استفاده از مواد نانو آنتی باکتری میتوانند میزان تولید باکتری را در یک سیکل 72 ساعته به صفر برسانند . با توجه به اینکه در ساخت این محصول  از نانو ذرات نقره استفاده شده است ، شما با استفاده از این محصول می توانید ، مشکل  بوی بد پا را تا حدود 70 درصد مرتفع نمایید . این محلول با کشتن و از بین بردن باکتری ها مضر در کفش از تشکیل  قارچ ها جلوگیری نموده و از تشکیل کلونی قارچ در ناخن هایتان جلوگیری نماید.این نکته را هم نیز بدانید چون در ساخت این محصول از نانو ذرات نقره استفاده گردیده است پس دارای خاصیت ضد عفونی کنندگی هم می باشد.

پیشنها میکنیم محلول آب گریز پارچه های جاذب نانوزیت 300 را مشاهده کنید محصولی بسیار کاربردی ساخته شده با مواد نانو جهت ابگریز کردن پارچه ها 

نحوه استفاده از  اسپری بوگیر پا و کفش :

استفاده از این محصول بسیار ساده است . ابتدا محتویات ظرف را تکان داده و چند پاف ساده داخل کفش پاشش نمایید . بهتر است این ماده در زمان انتهایی شب که از کفش استفاده نمیشود استفاده گردد . کفش ها را در یک مکان باز که هوا جریان دارد , قرار دهید . تست های انجام شده  نشان داده است که استفاده از این محصول در مدت 72 ساعت کلیه آثار بو را از بین می برد و تکرار مداوم آن می تواند بوی کفش را به کل از بین ببرد . توجه داشته باشید رعایت نظافت شخصی و حتی کفش و جوراب می تواند در تاثیر این ماده تاثیر بسزایی دارد .

  • دمای کاربری:5+ الی 30+ درجه سانتی گراد
  • دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...